Bray DG150-2-25SS/GA24-225
SKU:
DG150-2-25SS/GA24-225
MPN:
DG150-2-25SS/GA24-225
Availability:
Please contact us
Description
1.5 inch, NPT Threaded Globe valve, 2way, Bronze Body,Stainless steel trim for Steam application, CV 25, Normally Open | Threaded Globe Valve Linear Actuator 24VAC Non-Spring Return, Floating