Bray DG150-3-25/GAMS24-225
SKU:
DG150-3-25/GAMS24-225
MPN:
DG150-3-25/GAMS24-225
Availability:
Please contact us
Description
1.5 inch, NPT Threaded Globe valve, 3way, Bronze Body,Brass trim, CV 25, Normally Open to C | Threaded Globe Valve Linear Actuator 24VAC Spring Return, Modulating