Bray DG2-2-40/GA24-225
SKU:
DG2-2-40/GA24-225
MPN:
DG2-2-40/GA24-225
Availability:
Please contact us
Description
2 inch, NPT Threaded Globe valve, 2way, Bronze Body,Brass trim, CV 40, Normally Open | Threaded Globe Valve Linear Actuator 24VAC Non-Spring Return, Floating