Bray STM250-2-117C/DS24-180-A
SKU:
STM250-2-117C/DS24-180-A
MPN:
STM250-2-117C/DS24-180-A
Availability:
Please contact us
Description
2.5 inch, STM Flanged Characterized ball valve, 2way, CV 117, Normally Closed | Damper & Valve actuator, 24 VAC/DC, 177 lb-in,on/off, Spring Return, SW