Bray STM250-2-47/DS24-180-T-WS
SKU:
STM250-2-47/DS24-180-T-WS
MPN:
STM250-2-47/DS24-180-T-WS
Availability:
Please contact us
Description
2.5 inch, STM Flanged Characterized ball valve, 2way, CV 47, Normally Open | Damper & Valve actuator, 24 VAC/DC, 177 lb-in,on/off or floating, Spring Return | Weather Shield for DS-180 Actuator