Bray STM250-3-117/DS24-180-T
SKU:
STM250-3-117/DS24-180-T
MPN:
STM250-3-117/DS24-180-T
Availability:
Please contact us
Description
2.5 inch, STM Flanged Characterized ball valve, 3way, CV 117 | Damper & Valve actuator, 24 VAC/DC, 177 lb-in,on/off or floating, Spring Return