Bray STM250-3-74/DS24-180
SKU:
STM250-3-74/DS24-180
MPN:
STM250-3-74/DS24-180
Description
2.5 inch, STM Flanged Characterized ball valve, 3way, CV 74 | Damper & Valve actuator, 24 VAC/DC, 177 lb-in,on/off, Spring Return