Bray STM3-2-117C/DS24-180-T-WS
SKU:
STM3-2-117C/DS24-180-T-WS
MPN:
STM3-2-117C/DS24-180-T-WS
Description
3 inch, STM Flanged Characterized ball valve, 2way, CV 117, Normally Closed | Damper & Valve actuator, 24 VAC/DC, 177 lb-in,on/off or floating, Spring Return | Weather Shield for DS-180 Actuator