Bray STM3-2-211/DS24-180-A
SKU:
STM3-2-211/DS24-180-A
MPN:
STM3-2-211/DS24-180-A
Description
3 inch, STM Flanged Characterized ball valve, 2way, CV 211, Normally Open | Damper & Valve actuator, 24 VAC/DC, 177 lb-in,on/off, Spring Return, SW