Bray STM3-3-176/DS24-180-TA-WS
SKU:
STM3-3-176/DS24-180-TA-WS
MPN:
STM3-3-176/DS24-180-TA-WS
Description
3 inch, STM Flanged Characterized ball valve, 3way, CV 176 | Damper & Valve actuator, 24 VAC/DC, 177 lb-in,on/off or floating, Spring Return,SW | Weather Shield for DS-180 Actuator