Bray STM3-3-211/DS24-180-TA
SKU:
STM3-3-211/DS24-180-TA
MPN:
STM3-3-211/DS24-180-TA
Description
3 inch, STM Flanged Characterized ball valve, 3way, CV 211 | Damper & Valve actuator, 24 VAC/DC, 177 lb-in,on/off or floating, Spring Return,SW