Bray STM4-2-176/DS24-180
SKU:
STM4-2-176/DS24-180
MPN:
STM4-2-176/DS24-180
Description
4 inch, STM Flanged Characterized ball valve, 2way, CV 176, Normally Open | Damper & Valve actuator, 24 VAC/DC, 177 lb-in,on/off, Spring Return