Bray STM4-2-176C/DS24-180-A
SKU:
STM4-2-176C/DS24-180-A
MPN:
STM4-2-176C/DS24-180-A
Description
4 inch, STM Flanged Characterized ball valve, 2way, CV 176, Normally Closed | Damper & Valve actuator, 24 VAC/DC, 177 lb-in,on/off, Spring Return, SW