Bray STM4-3-117/DS24-180
SKU:
STM4-3-117/DS24-180
MPN:
STM4-3-117/DS24-180
Description
4 inch, STM Flanged Characterized ball valve, 3way, CV 117 | Damper & Valve actuator, 24 VAC/DC, 177 lb-in,on/off, Spring Return